Korzyści

Większa efektywność pracowników
PerforMeter automatycznie oblicza sumaryczną wartość czasu, jaka jest poświęcana na obowiązki służbowe, a jaka na sprawy prywatne. Uświadamiając pracowników ile czasu marnują, motywuje ich do efektywniejszej pracy. Z punktu widzenia przełożonego, wystarczy rzut oka aby sprawdzić kto uczciwie pracuje.

 

Wyższy poziom samodyscypliny
PerforMeter działa niczym dodatkowy menedżer, który mobilizuje każdego pracownika do wykonywania zleconych zadań. Pracownicy są bardziej skupieni oraz unikają korzystania z aplikacji i stron internetowych rozpraszających ich uwagę.

 

Identyfikacja i eliminacja głównych „złodziei czasu”
System uświadamia pracowników jak dużą stratę w dłuższym okresie czasu powoduje kilkanaście minut poświęcone codziennie na prywatne sprawy. Dzięki takiej informacji użytkownicy ograniczają lub całkowicie eliminują ze swojego zachowania aktywności, które kradną ich czas w pracy.

 

Mniejsze obciążenie sieci, większe oszczędności
Ograniczenie korzystania z portali społecznościowych i innych rozrywkowych serwisów internetowych, zauważalnie zmniejsza obciążenie sieci firmowej i zapotrzebowanie na dodatkowe pasmo. Dzięki temu zwiększa się komfort pracy, a koszt utrzymania infrastruktury maleje.

 

Bardziej racjonalne zakupy oprogramowania
PerforMeter precyzyjnie wykazuje jakie oprogramowanie jest najczęściej wykorzystywane w firmie, a jakie sporadycznie. To cenna informacja dla Szefa IT pozwalająca na optymalne podejmowanie decyzji dotyczących przedłużania licencji na konkretne aplikacje.

 

Eliminacja „złodziei czasu”
Ta funkcja pozwala uświadomić pracownikom, jak dużo czasu pracy przeznaczają na prywatne zajęcia.

 

Samodyscyplina
PerforMeter mobilizuje pracowników do samodzielnej poprawy wydajności pracy.

 

Efektywność
Prosty proces mierzenia produktywności znacząco podnosi efektywność pracy.