Korzyści dla pracownika

Wraz z programem PerforMeter, otrzymasz przede wszystkim narzędzie do kontrolowania efektywności własnej pracy. System od samego początku był projektowany tak aby w prosty i przyjazny sposób maksymalizować produktywność.

Analiza produktywności pracy

Na podstawie przyjętych kryteriów PerforMeter automatycznie wylicza i prezentuje dane dotyczące wykorzystania czasu pracy. Wystarczy rzut oka, by zorientować się jak wyglądała praca w danym okresie. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zorganizować swój czas i planować zadania. Koniec z nadgodzinami!

Identyfikacja najczęściej używanych aplikacji i stron WWW

PerforMeter rejestruje czas spędzony na stronach WWW i aplikacjach. W konsekwencji informuje użytkownika ile czasu przeznaczył na poszczególne czynności. Program pomoże Ci szybciej i sprawniej realizować powierzone zadania i obowiązki, co zwiększy Twój prestiż i pozycję w oczach pracodawcy.

Raportowanie dla dowolnych przedziałów czasowych

PerforMeter umożliwia generowanie raportów dla dowolnych okresów. Poza standardowymi przedziałami można wygenerować raport dla pożądanego odcinka czasu korzystając z graficznego kalendarza. Raporty i wykresy są interaktywne – umożliwiają intuicyjne zawężanie analizowanych przedziałów. Sprawdź co dokładnie robiłeś, kiedy zasiedziałeś się do późna w pracy. Nie musisz już korzystać z kalendarza ani notesu.

Identyfikacja głównych złodziei czasu (aktywności nieproduktywnych)

Program dzieli czynności na produktywne i rozpraszające, uświadamiając Ci na jakich aktywnościach powinieneś się skoncentrować. Podnosi to poziom samodyscypliny i eliminuje negatywne przyzwyczajenia.

Czas prywatny (w tym czas z dala od komputera)

PerforMeter umożliwia zatrzymanie opcji rejestrowania aktywności. Dzięki temu możesz korzystać z komputera do celów prywatnych. Istnieje również możliwość ewidencji czasu pracy z dala od komputera.

Prosty w obsłudze

Posiada przyjazny interface i wyjątkowo przejrzysty panel administracyjny.

Testuj za darmo przez 14 dni