PerforMeter - Program do zwiększania produktywności i ewidencji czasu pracy | Dla pracownika
77
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-77,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

Korzyści dla pracownika

Wraz z programem PerforMeter, otrzymasz przede wszystkim narzędzie do kontrolowania efektywności własnej pracy. System od samego początku był projektowany tak aby w prosty i przyjazny sposób maksymalizować produktywność.

Analiza produktywności pracy

Na podstawie przyjętych kryteriów PerforMeter automatycznie wylicza i prezentuje dane dotyczące wykorzystania czasu pracy. Wystarczy rzut oka, by zorientować się jak wyglądała praca w danym okresie. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zorganizować swój czas i planować zadania. Koniec z nadgodzinami!

Identyfikacja najczęściej używanych aplikacji i stron WWW

PerforMeter rejestruje czas spędzony na stronach WWW i aplikacjach. W konsekwencji informuje użytkownika ile czasu przeznaczył na poszczególne czynności. Program pomoże Ci szybciej i sprawniej realizować powierzone zadania i obowiązki, co zwiększy Twój prestiż i pozycję w oczach pracodawcy.

Raportowanie dla dowolnych przedziałów czasowych

PerforMeter umożliwia generowanie raportów dla dowolnych okresów. Poza standardowymi przedziałami można wygenerować raport dla pożądanego odcinka czasu korzystając z graficznego kalendarza. Raporty i wykresy są interaktywne – umożliwiają intuicyjne zawężanie analizowanych przedziałów. Sprawdź co dokładnie robiłeś, kiedy zasiedziałeś się do późna w pracy. Nie musisz już korzystać z kalendarza ani notesu.

Identyfikacja głównych złodziei czasu (aktywności nieproduktywnych)

Program dzieli czynności na produktywne i rozpraszające, uświadamiając Ci na jakich aktywnościach powinieneś się skoncentrować. Podnosi to poziom samodyscypliny i eliminuje negatywne przyzwyczajenia.

Czas prywatny (w tym czas z dala od komputera)

PerforMeter umożliwia zatrzymanie opcji rejestrowania aktywności. Dzięki temu możesz korzystać z komputera do celów prywatnych. Istnieje również możliwość ewidencji czasu pracy z dala od komputera.

Prosty w obsłudze

Posiada przyjazny interface i wyjątkowo przejrzysty panel administracyjny.

Testuj za darmo przez 14 dni

[[[["field1","contains",""]],[["show_fields","field8,field4,field10"],["set_value",null,"2",null,"field8"]],"and"]]
1 Step 1
Zgadzam sięZaakceptuj, aby przetestować PerforMeter
Informacje
Previous
Next